Нogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нogwarts

Ново онлайн училище за малки магьосници
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кабинета на учителя

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Миранда Брадшоу
Директор; Преподавател по Вълшебство и Билкология; Ръководител на дом Грифиндор
Миранда Брадшоу


Female Брой мнения : 84
Points : 242863
Birthday : 18.06.1977
Age : 46
Местожителство : Лондон

Кабинета на учителя Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинета на учителя   Кабинета на учителя EmptyВто Яну 25, 2011 6:05 pm

Кабинета на учителя %D0%BA%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%82%20%D0%BA%D0%BB1

Това беше кабинета на Миранда, където тя посрещаше гостите си и прекарваше по-голямата част от деня.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.forumotion.eu
Миранда Брадшоу
Директор; Преподавател по Вълшебство и Билкология; Ръководител на дом Грифиндор
Миранда Брадшоу


Female Брой мнения : 84
Points : 242863
Birthday : 18.06.1977
Age : 46
Местожителство : Лондон

Кабинета на учителя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на учителя   Кабинета на учителя EmptyЧет Яну 27, 2011 10:38 pm

Погледнах стария стенен часовник - минаваше десет и половина. Забодох пак нос в книгата, която държах - учениците щяха скоро да започнат да пристигат, а аз още не се бях подготвила за тях. За първа година бях директор и се притеснявах доста. Чак сега се замислих колко притеснени са били моите учители едно време и колко съм ги ядосвала понякога. Въздъхнах и се опитах да прогоня тези мисли от главата си.
Някъд отгоре се чу шум. Изненадано изправих глава - професор Слидерин беше в кабинета си по-долу, а другите учители още не бяха дошли на работа. И все пак някой тичаше няколко етажа по-горе. Не бях уведомена за пристигането на някой ученик, но все пак реших да проверя. Може би щеше да е нещо невинно, сигурно някое домашно духче се беше блъснало в броня или нещо подобно. Отворих вратата на кабинета си и излязох в коридора.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.forumotion.eu
Кристи Бери
Хафълпъф
Хафълпъф
Кристи Бери


Female Брой мнения : 10
Points : 241760
Birthday : 01.01.1999
Age : 25

Кабинета на учителя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на учителя   Кабинета на учителя EmptyПон Фев 21, 2011 7:41 pm

Влязох в кабинета на професор Брадшоу...
Почуках на вратата, но не изчаках отговор и влязох...
Нямах намерение да се бавя или пък да поздравявам и за това започнах направо...
-Съжалявам за постъпката си във вашия час...Повече няма да се повтори - издрънках аз.
Нямаше отговор и за това започнах да въртя очички...може пък да мине поне този път номера Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Миранда Брадшоу
Директор; Преподавател по Вълшебство и Билкология; Ръководител на дом Грифиндор
Миранда Брадшоу


Female Брой мнения : 84
Points : 242863
Birthday : 18.06.1977
Age : 46
Местожителство : Лондон

Кабинета на учителя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на учителя   Кабинета на учителя EmptyПон Фев 21, 2011 8:33 pm

Кристи влезе без да чака отговора ми и се извини за постъпката си, завъртайки очички. Много обичах такива деца - мислеха, че ще им мине номера. Но не, тази година играех ролята на директор тук и трябваше да раздавам справедливост.
- Спокойно, няма да ти се карам - казах и посочих ксреслото пред себе си. - Моля, седни, чувствай се удобно.
Много обичах да бавя учениците, затова се усмихнах на тъжното момичешко изражение.
- Не мога да отрека, че на твоята възраст правех и по-големи бели от това - спрях за секунда, за да си поема дъх. - Но поне ги правех както трябва и не ме хващаха. Като директорка тук принципно трябва да ти чета конско и да те накажа, но като за първа седмица си затварям очите. Но само този път!
Момичето сякаш се поотпусна на стола си успокоено. Засмях се.
- Това с клоунските обувки беше добро, но не си струваше риска. Както казах, аз няма да те накажа, но при другите учители не е така. Има едно заклинание, Трипити-трупети или пък Ретено... - усетих, че съм казала много. - Както и да е. Засега ще ти се размине, но трябва да ми напишеш съчинение защо трябва да се държиш прилично в час (най-малко 5 реда) и ще говоря с ръководителя на Хафълпаф. Хайде, изчезвай и да не се повтаря!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.forumotion.eu
Sponsored content





Кабинета на учителя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на учителя   Кабинета на учителя Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на учителя
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинета на учителя
» Кабинета на учениците
» Кабинета по вълшебство

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Нogwarts :: Хогуортс :: Трети етаж :: Вълшебство-
Идете на: