Нogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нogwarts

Ново онлайн училище за малки магьосници
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Учителската стая

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Миранда Брадшоу
Директор; Преподавател по Вълшебство и Билкология; Ръководител на дом Грифиндор
Миранда Брадшоу


Female Брой мнения : 84
Points : 242913
Birthday : 18.06.1977
Age : 46
Местожителство : Лондон

Учителската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Учителската стая   Учителската стая EmptyЧет Яну 27, 2011 6:16 pm

Учителската стая Concord%20Park%20Living%20Room

Учителската стая беше просторна и свежа, приветливо канеща учителите да се разположат до прозорците, проверявайки някое съчинение. Тук винаги са добре дошли и учениците за справка по материала след боледуване...
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.forumotion.eu
Даниел Ник
Грифиндор
Грифиндор
Даниел Ник


Брой мнения : 23
Points : 242674
Birthday : 20.02.1998
Age : 26

Учителската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителската стая   Учителската стая EmptyПет Яну 28, 2011 8:22 pm

Минаваше осем...В училището нямаше дори помен от жива душа.По коридорите се чуваха единствено гласовете на разговарящите картини...Бях прекалено развълнувана, за да остана в стаята на Грифиндор.Слизах бавно по стълбите и се озовах на третия етаж.На едната врата със златни букви беше написано "Учителска стая".Реших да почукам...Последва продължително мълчание...
Върнете се в началото Go down
Миранда Брадшоу
Директор; Преподавател по Вълшебство и Билкология; Ръководител на дом Грифиндор
Миранда Брадшоу


Female Брой мнения : 84
Points : 242913
Birthday : 18.06.1977
Age : 46
Местожителство : Лондон

Учителската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителската стая   Учителската стая EmptyПет Яну 28, 2011 8:40 pm

Преглеждах документи до камината, когато на вратата се почука. Почудих се кой ли ще е, но все пак станах и отидох да отворя. В коридора стоеше приветливо и усмихнато дете. Сепнах се, но бързо се отърсих от изненадата.
- Ти сигурно си Даниел Ник, очаквах те! - поздравих любезно, но всъщност просто си спомних, че бях видяла снимката й в дневника. - Аз съм твоята директорка, професор Брадшоу. Не би трябвало да правя това, но след като няма никой друг освен мен влез и се настанявай свободно.
Момичето се усмихна и пристъпи вътре. Направих й знак да седне в едно от креслата до камината.
-Чай? - попитах, докато замахвах с ръка към масичката. На нея изникна димящ чайник с две чаши. Тъкмо чайника сам да разлее съдържанието си в чашите, когато погледа ми се спря на оставените на масата документи. Усмихнах се, не трябваше да са там. Но отстраняването им беше лесно, едно замахване с пръчката и те прелетяха до шкафа встрани и се прибраха без да ми създават неприятности.
Разположих се срещу първокусничката и отпих от чашата си.
- Ти би трябвало да си в Грифиндор, нали? Предполагам, че още не знаеш, но аз съм отговорник на този дом - опитах се да завържа разговор и да не се издавам, че всъщност не знам какво да й кажа. - Е, за нещо определено ли дойде или просто разглеждаше?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.forumotion.eu
Даниел Ник
Грифиндор
Грифиндор
Даниел Ник


Брой мнения : 23
Points : 242674
Birthday : 20.02.1998
Age : 26

Учителската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителската стая   Учителската стая EmptyПет Яну 28, 2011 8:50 pm

Не очаквах да ми отговори...Бях някак изненадана, но реших да не се отказвам и зададох въпроса си:
-Ами...аз дойдох да попитам как така аз станах магьосница?!Та аз нямам никакви роднини с магически сили...?
Притесних се страшно много...От чашата се издигаше пара...Ухаеше прекрасно и за това реших да отпия една глътка в очакване на отговора.
Върнете се в началото Go down
Миранда Брадшоу
Директор; Преподавател по Вълшебство и Билкология; Ръководител на дом Грифиндор
Миранда Брадшоу


Female Брой мнения : 84
Points : 242913
Birthday : 18.06.1977
Age : 46
Местожителство : Лондон

Учителската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителската стая   Учителската стая EmptyПет Яну 28, 2011 9:25 pm

Усмихнах се. Това беше доста необикновен въпрос. Очаквах нещо от сорта какво ще се изучава през годината и така нататък, но това. А Даниел беше толкова сладка и неинна.
- Виж, Даниел, това да си магьосник е индивидуално качество на всеки от нас. Да, кръвта помага и то много, но не само тя е важен фактор. Родителите ти са мъгъли, което значи немагьосници във вълшебния свят, но това не пречи ти да имаш потенциал. Родителите на баба ми също са били мъгъли, но тя е била много способна магьосница. Сред вълшебниците има безмощни, защо тогава да няма мъгълокръвни магьосници?! А щом си тук ти имаш вълшебни заложби дори и преди да не си знаела за тях. Това отговори ли на въпросите ти?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.forumotion.eu
Даниел Ник
Грифиндор
Грифиндор
Даниел Ник


Брой мнения : 23
Points : 242674
Birthday : 20.02.1998
Age : 26

Учителската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителската стая   Учителската стая EmptyПет Яну 28, 2011 10:18 pm

Най-после един смислен отговор на въпроса ми.Имах доста да размишлявам, а и вече ми се спеше.
-Да, благодаря ви много.Аз ще си отивам във стаята.
Станах от креслото до камината, пожелах приятна вечер и тръгнах да се изкачвам по стълбите на горе към Дебелата Дама.В стаята на Грифиндор гореше буен огън.Беше много топло и уютно...Качих се в стаята за момичета, легнах на леглото и заспах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Учителската стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителската стая   Учителската стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Учителската стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стая по Отвари
» Общата стая
» Общата стая на "Слидерин"
» Стая История на магията

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Нogwarts :: Хогуортс :: Трети етаж-
Идете на: