Нogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нogwarts

Ново онлайн училище за малки магьосници
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кабинета на учениците

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Енрике Тимбър
Преподавател но ГМС и Мъгълознание; Ръководител на дом Хафълпъф
Енрике Тимбър


Брой мнения : 15
Points : 242578
Birthday : 14.02.1985
Age : 39

Кабинета на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинета на учениците   Кабинета на учениците EmptyПет Яну 28, 2011 10:52 pm

Тук се провеждат уроците по мъгълознание.
Върнете се в началото Go down
Енрике Тимбър
Преподавател но ГМС и Мъгълознание; Ръководител на дом Хафълпъф
Енрике Тимбър


Брой мнения : 15
Points : 242578
Birthday : 14.02.1985
Age : 39

Кабинета на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на учениците   Кабинета на учениците EmptyПон Фев 14, 2011 10:08 pm

Влязох в стаята.Вътре цареше тишина.
-Здравейте!-поздравих ги аз и им помахах леко с ръка
-Добър ден професор Тимбър - отговориха учениците в един глас
Първото, което си помислих беше, че тези ученици се държът като във военно училище.
На тези деца им трябваше малко веселба.Бързо замахнах с пръчката си и се появи едно топче...
-Сега деца ще играем на *асоцияция*.
Бързо метнах топката към едно момченце със руса коса и казах думата *мъгъл*, момчето отвърна и хвърли топката към момиче от Хафълпаф със думата *странен* и така продължи играта цял час.
Звънецът удари.
-Довиждане ученици!!!

Домашна работа:
1.Да напишете отговори /все едно сте в час и какво се правили/
Върнете се в началото Go down
Албус Сивиръс
Слидерин
Слидерин
Албус Сивиръс


Брой мнения : 22
Points : 241774
Birthday : 20.11.1997
Age : 26

Кабинета на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на учениците   Кабинета на учениците EmptyВто Фев 15, 2011 2:07 pm

Влизам в стаята и сядам до приятел от Слидерин, пред мен бяха ученици от Хапълпаф. Повечето от Слидерин, правиха някаква магия, с която ги целяха с хартиики. Аз само си стоях на чина и си мислех, че никога не съм говорил с мъгъл, виждал съм, но не съм контактувал с тях!
Учителят влезе и ни помаха с ръка. Помислих си, че това не е той защото учител да се държи така е малко странно, дори доста. Започнахме да играем на асоциация, не бях чувал за такава игра, защото магьостиниците не я играят. Не ми беше много интересно, за това постоянно гледах към прозореца и се чудех кога ще играем куидич!
Върнете се в началото Go down
Били Пайпър
Хафълпъф
Хафълпъф
Били Пайпър


Брой мнения : 8
Points : 241762
Birthday : 25.06.1999
Age : 24
Местожителство : Лондон

Кабинета на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на учениците   Кабинета на учениците EmptyПет Фев 18, 2011 3:24 pm

Предстоеше час по мъгълознание, което не трябваше да ме затрудни. Всичко друго тук ми изглеждаше толкова нереално, в час по билкология дори се местехме от едно на друго място. А зад мен седяха слидеринци, целеха ме с хартийки. Е, реших да си им го върна с малко човешка хитрост и сгънах една хартиена стреличка каквито правихме в училище. Но в този момент влезе проесорът и се отказах да го правя.
За моя изненада господин Тимбър просто подхвърли една топка. Игра на асоциации, ясно. Усмихнах се, не я бях изграла от петгодишна. Русото момче, на което беше дадена думата "мъгъл" ми я подхвърли.
- Странен - каза то.
- Магьосник - изплезих се и я подах на единствената си приятелка тук - Даниел Ник от Грифиндор. Двете се засмяхме като малки момичета.
- Училище - Дани побутна топката към русо момиченце от моя дом на първия ред.
Така продължи целия час. Най-накрая звънеца изби и всички се втурнахме навън.
Върнете се в началото Go down
Даниел Ник
Грифиндор
Грифиндор
Даниел Ник


Брой мнения : 23
Points : 242674
Birthday : 20.02.1998
Age : 26

Кабинета на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на учениците   Кабинета на учениците EmptyПет Фев 18, 2011 8:29 pm

Учителя беше направо смахнат...
Още когато влезе, забелязах че е мъгъл, защото такова държание от магьосник нямаше...
Още първия ден реши да ни позабавлява със играта асоциация.
Като малка съм я играла тази игра поне стотина пъти и никога не ми омръзваше.
Едно момче метна топката на Били и тя ми я подхвърли със думата *магьосник*, а аз веднага се сетих за училище.
Часа беше ужасно забавен, но за жалост свърши бързо...
Върнете се в началото Go down
Енрике Тимбър
Преподавател но ГМС и Мъгълознание; Ръководител на дом Хафълпъф
Енрике Тимбър


Брой мнения : 15
Points : 242578
Birthday : 14.02.1985
Age : 39

Кабинета на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на учениците   Кабинета на учениците EmptyСря Фев 23, 2011 1:29 pm

Днес щях да им разказвам за нещо интересно.
-Добър ден ученици! - казах аз.
-Добър ден професоре!
-Днес ще ви разкажа малко какви са магьосниците според мъгълите...За понятието "магия" има много обяснения.Според мъгълите магьосника е измислица или фантазия.Повечето обикновени хора не вярват в магиите и според тях това са само измишльотини и нереалности.Има и такива мъгъли, който вярват в магията и множество пъти са се опитвали да ги намерят, но като знаете добре нашият свят е строго защитен и няма вероятност да бъде открит от простосмъртни.
-Професоре, а ако някак везе простосмъртен в нашия свят? - попита ме едно момиченце, което изглеждаше притеснено.
-Няма такъв вариант, защото както казах нашият свят е строго защитен с множество магии - обясних аз. - Свободни сте!

Домашна - Отговор на въпроса "Ако влезе мъгъл в нашия свят какво ще направите /как ще реагирате/?
Отговора ви да е минимум 5 реда...
Върнете се в началото Go down
Кристи Бери
Хафълпъф
Хафълпъф
Кристи Бери


Female Брой мнения : 10
Points : 241810
Birthday : 01.01.1999
Age : 25

Кабинета на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на учениците   Кабинета на учениците EmptyСря Фев 23, 2011 1:37 pm

Следваше скучния час по Мъгълознание...
-Добър ден ученици! - каза професора
-Добър ден професоре! - поздравихме ние
-Днес ще ви разкажа малко какви са магьосниците според мъгълите...
Това може би щеше да бъде доста по-интересно от часа по ГЗМС.Професора разказваше новия урок, а аз си мислех за съвсем други неща...
Докъдето бях дочула имах въпрос:
-Професоре, а ако някак везе простосмъртен в нашия свят? - попитах аз
-Няма такъв вариант, защото както казах нашият свят е строго защитен с множество магии - отговори професора - Свободни сте!
Иеии с мой въпрос свърши часа...
Върнете се в началото Go down
Албус Сивиръс
Слидерин
Слидерин
Албус Сивиръс


Брой мнения : 22
Points : 241774
Birthday : 20.11.1997
Age : 26

Кабинета на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на учениците   Кабинета на учениците EmptyСря Фев 23, 2011 2:17 pm

Най-смотаният час, както винаги е по Мъгълознание. Защо ли ни трябва да учим за тези глупави мъгъли?
Господина си говореше и говореше, а аз гледах към куидичното игрище и мислех за домашните по другите предмети. Единственото нещо, което чух през часа беше "Професоре, а ако някак влезе простосмъртен в нашия свят" неразбрах кой го бе казал, но се спуках от смях, някой мъгъл да влезе в нашият свят, пълни глупости.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на учениците   Кабинета на учениците Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на учениците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинета на учителя
» Кабинета на учителя
» Кабинета по вълшебство

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Нogwarts :: Хогуортс :: Втори етаж :: Мъгълознание-
Идете на: